anglická verze

Naše služby v oblasti produkce

Náš tým produkční agentury připraví pro Vaši firmu komplexní služby a servis v oblasti organizace a produkce akcí a Vašich aktivit. Naše vztahy s klienty jsou založeny na oboustranné důvěře, naší snahou je vytvářet taková řešení, která maximálně vyhovují Vašim požadavkům.

Internet a internetová reklama
Navrhneme a vyrobíme pro Vaši firmu kompletní webovou prezentaci za využití nejmodernějších přístupů a technologií. Pro Váš web zařídíme registraci domény a správu hostingu. Dle Vašeho přání navrhneme PPC reklamu a SEO optimalizaci pro vyhledávače.

www.vrist-hostinec.cz, www.nabytekukozu.cz, www.nabytekujana.cz, www.studiocool.cz

Internet - internetová reklama

Tiskové konference
Zajistíme Vám jak předkonfereční servis, zajištění tiskovin, rozeslání pozvánek, progapaci, PR servis, technické zázemí, cateringové služby, tlumočnický servis, hostesky, a další tak i samotnou organizaci tiskové konference včetně dokumentace.

Tiskové konference

Produkce na klíč od A do Z
Na základě vašich požadavků a s ohledem na cílovou skupinu a očekávaný cíl vybereme vhodný typ akce, připravíme kompletní program a scénář, vybereme vhodnou lokalitu, zajistíme akci po technické a personální stránce včetně moderátorů, zpěváků a dalších učinkujících, cateringu a souvisejících služeb.

- firemní akce, teambuildingové programy, večírky, plesy
- rauty, školení, semináře, sportovní a kulturní akce

Produkce na klíč od A do Z

Doprovodné programy
Připravíme pro vás scenář a samotné zajištění doprovodných programů na Vaše akce ohňostroj, laserová show, barmanská show, karaoke show, popcorn show, rodeo bizon, nafukovací atrakce, simulátory aj.

Doprovodné programy

Technické zabezpečení akcí
Zajistíme a zrealizujeme Vám kompletní technické vybavení pro vámi specifikovanou akci včetně všech povolení a připojení dle zadání.

osvětlovací a zvukové zařízení - fotodokumentace - videozáznamy
videostěny - projekční plochy - mola - podia - partystany - dataprojektory
pořadatelské a bezpečnostní služby

Technické zabezpečení akcí

Media a marketing
Navrhneme a zrealizujeme pro Vás reklamní a mediální kampaně pro vaši podporu nebo zviditelnění,zpracujeme vám marketingové rozbory a analýzy.
Součástí je i zajištění vysílacích časů v médiích.Spolupracujeme s nejvýznamějšími mediálními partnery jak v regionu tak i v České republice

Media a marketing

Promotion
Připravíme pro Vás propagaci a reklamní podporu jak pro Vaši akci tak i pro produkt Vaší firmy nabízeným kompletním servisem v sekci reklama.

- prezentační CD, DVD, podpora prodeje, konzultace, poradenství

Promotion

Aktuality

25.02.2016
Hledáme reklamní plochy

Hledáme vhodné reklamní plochy pro naše klienty v okolí Nového Města na Moravě, Žďáru nad Sázavou, Jihlavy, Bystřice nad Pernštejnem, Poličky, Svitav, Lanškrouna, Vysokého Mýta.Pokud jste majitelem plotů, pozemků, štítů budov a ostatních vhodných míst u frekventovaných silnic, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 777 814 455Sdílet na Facebooku

Akce

 

Emailový zpravodaj
Radiový reklamní spot naší společnosti