anglická verze

Naąe sluľby v oblasti reklamy

Grafický design - DTP studio
Grafické návrhy,vizualizace a tisk vizitek, legitimací, novoročenek, pozvánek, firemních obálek, hlavičkových papírů, letáků, prospektů, katalogů, vstupenek, akreditačních karet, firemních kalendářů, svatebních oznámení a dalšího širokého spektra reklamních materiálů. Návrhy a příprava podkladů pro inzerci v mediích.

Plotterová grafika

Ofsetový tisk
Ofsetový tisk je vhodný pro vyšší náklady tiskovin. Můžete si vybrat z velkého množství různých druhů papírů, formátů i povrchových úprav tištěných materiálů. Ofsetový tisk se používá na všechny možné typy tiskovin od náročných publikací a časopisů, po jednoduché letáky. Používají se kvalitní křídové papíry, ofsetové papíry, kartony, recyklované papíry, papírové a plastové samolepící fólie, na které se tiskne rychleschnoucími otěruvzdornými barvami. Vhodný pro tisk dopisních papírů, vizitek, plakátů, etiket, letáků, katalogů, samolepek, prospektů, formulářů, cenovek, faktur, dodacích listů, samopropisovacích tiskovin, brožur, pohlednic, etiket, kalendářů, výročních zpráv, pozvánek, brožur, knih a publikací, časopisů, jídelních lístků, stravenek, účtenek, pozvánek, vstupenek, obálekatd.

Ofsetový tisk

Digitální tisk
Plnobarevný digitální tisk je vhodný pro malonákladové a středně velké zakázky. Má své nesporné výhody ve snížení časové náročnosti tisku a jeho přípravy, která je obrovskou výhodou u malých nákladů. Samotné náklady na digitální tisk jsou ovšem několikanásobně vyšší oproti ofsetovému tisku, čímž se tisk větších nákladů na digitální technologii stává cenově nevýhodný. Pohlednice, malonákladové katalogy, příprava prototypů tiskovin, prospekty, poutače, plakáty, plnobarevný potisk obalů, etiket, samolepek, vnitřní i venkovní plakáty, bannery, pozvánky, zákaznické, členské a VIP karty, materiály pro promotion...

Digitální tisk

Plotterová grafika
Řezání grafiky, reklamních nápisů a šablon ze samolepících fólií určené pro polep aut, autobusů, výloh, reklamních panelů a dalších nosičů reklamy dle zadání.

Plotterová grafika

Velkoplošný tisk
Velkoplošný tisk je vhodný pro prostředí, kde je požadována dlouhodobá životnost. Sluneční paprsky uvolňují UV záření, na kterém běžné barvy blednou. Důsledkem je znehodnocení výtisku. Proto používáme speciální solventní barvy, které se svým složením podobají sítotiskovým barvám. Touto technologií dosáhneme fotografické kvality při tisku na bilboardový papír, citylightový papír, PVC samolepku, plachtovinu, síťovinu a vlajkovinu. Životnost tohoto tisku je v exteriéru od 2 do 5-ti let. Pokud na výtisk použijeme ochrannou laminaci s UV filtrem, zajistíme výrobku nejen otěruvzdornost, ale tak prodloužení barevnosti až o další 2 roky.
Využití -podlahová grafika, billboardy, bigboardy, reklamní bannery, POS displeje, plakáty, fotografie, polep automobilů, poutače, plakáty, billboardy, vlajky, dekorační tiskoviny, reklamní stojany nebo velkoplošné transparenty apod.

Velkoplošný tisk

Plachty, autoplachty
Potiskneme a dodáme Vám kompletní plachtu nebo autoplachtu pro Váš firemní vůz nebo k reklamnímu účelu.
Tato technologie dovoluje potisk pouze textem nebo jednoduchou grafikou. Ale kvalita potisku a materiálu je podstatně delší než u velkoplošného tisku.

Plachty a autoplachty

Orientační systémy
Výroba a instalace venkovních i vnitřních  orientačních systémů, které slouží k podávání aktuálních informací o základní organizační struktuře daného objektu a k orientaci v něm.
Zároveň zaručují vizuální (grafickou) i materiálovou návaznost na venkovní systémy a jeho doplňky.
Naše systémy jsou maximálně variabilní - dokážou okamžitě reagovat na organizační změny uživatele.
Aktualizace lze provádět okamžitě, bez demontáže či nákupu nových tabulí a štítků.

Orientační systémy

Tampoprint
Tampoprint je vhodný pro potisk rozměrově menších reklamních předmětů, jako jsou např. tužky, zapalovače, klíčenky, otvíráky, keramika, krabičky apod. Tampontiskem lze tisknout i vícebarevný tisk. U této technologie se pro přenos barvy na potiskovaný předmět používají silikonové tampony různých tvarů a tvrdostí. Vhodné materiály pro tampontisk: plasty, dřevo i lakované, papír, kůže, koženka, kov, sklo, keramika.

Tampoprint

Sítotisk
Sítotisk je vysoce kvalitní způsob prezentace motivu nebo loga na textilním podkladě. Tato tiskařská technologie je vhodná k potisku větších reklamních předmětů, jako jsou např. deštníky, čepice, trička,tašky,PE tašky kalendáře, samolepky apod. Barva se přenáší na předmět těrkou přes sítotiskovou šablonu. Vhodné materiály pro potisk touto technologií: bavlna,nylon, polyester, papír, sklo, kov, plasty.

Sítotisk

FLOCK, FLEX
Jedná se o tiskové technologie s vynikajícími vlastnostmi - trvanlivý, stálobarevný a vysoce krycí tisk na textil. Příprava pro tisk je jednoduchá a rychlá, tento způsob je tedy vhodný pro malonákladový potisk.
Flock má hebký povrch podobný sametu příjemný na dotek.
Flex má povrch hladký a je zde možnost výběru většího množství barev pro potisk textilu. Umožňuje aplikovat speciální fólie na potisk nylonových pláštěnek, tisk netkaných textílií, umělé i přírodní kůže. Bezpečnostní potisk pro reflexní oděvy, fluoroscenční potisk svítící ve tmě nebo různé kovové efekty.

FLOCK, FLEX

Gravírování laserem
Gravírování laserem je vhodné ke značení reklamních předmětů z kovů a tvrzených plastů jako jsou např. psací potřeby, vizitkáře, hrnky, termosky, klíčenky, nože apod. Velice kvalitní, kontrastní a trvanlivý.U pochromovaných a poniklovaných reklamních předmětů (psací potřeby, zapalovače atd.) tak vzniká velice kontrastní popis, kdy jeho zabarvení je závislé na barvě podkladového materiálu. U nerezových předmětů (butylky, hrnky, atd.) je popis decentní a jeho zabarvení je téměř shodné s původní barvou nerezového předmětu.

Gravírování laserem

Ražba
Ražba je vhodná k vyražení textu či loga do diářů nebo kožených předmětů, jako jsou např. peněženky, klíčenky, pouzdra, novoročenky, viněty, apod. Ražba může být buď bez folie (tzv. slepotisk, který vytváří velmi decentní nenápadný reliéf loga v povrchu předmětu) nebo s fólií (vytváří velmi výrazný reliéf ve zvolené barvě folie (zlatá, stříbrná, modrá aj.).

Ražba

Pískování
Pískování je technika tryskání jemného písku, pomocí kterého lze odstranit požadovanou vrstvu pískovaného předmětu. Umožňuje popis nerovných předmětů, není rozměrově omezeno a lze je aplikovat i na materiály, u kterých by jiné technologie neobstály. Vzhledem k fotoprocesu přípravy filmu je možné pískovat linky o síle cca 0,4 mm a rastrové motivy. Techniku pískováni lze použít na sklo, kámen, kov, dřevo, akrylátové hmoty a mnoho dalších materiálů. Pískování je vhodné např. pro popis reklamních skleniček, hrnků, lahví atd.

Pískování

Strojové vyšívání
Zhotovíme Vám výšivku nejprestižnější technologií používanou pro aplikace textů, log a různých motivů na textilní výrobky a polotovary. Klasické výšivky vynikají vysokou životností a stálobarevností, 3D výšivky navíc vynikají plastickým vzhledem. Veškeré výšivky jsou reprezentativní dekorací textilu.

Strojové vyšívání

Světelná reklama
V realizaci světelné reklamy vám zajistíme kompletní servis od návrhu, zvolení odpovídající technologie výroby, až po samotnou výrobu a instalaci světelné reklamy. Takto vám zajistíme světelné boxy, tabule i jednotlivá písmena. Při výrobě světelné reklamy používáme nejmodernější postupy a materiály a snažíme se o to, aby světelná reklama přinesla našemu zákazníkovi maximální efekt.

Plachty a autoplachty

Nápisy na fasády
Zhotovíme Vám reklamní nápisy na Vaši fasádu a to jak pouze písmo tak i složitou grafiku.

Nápisy na fasády

Vzducholodě, balóny, nafukovadla
Vyrobíme vám podle Vašeho přání vzducoloď, balón, nebo nafukovadlo a to vše i v atypických rozměrech a tvarech vše spočívá pouze ve výpočtu aby se finální tvar po napuštění udržel ve vzduchu.
Všechny výrobky potiskneme jakoukoliv grafikou dle zadání.

Vzducholodě, balóny, nafukovadla

Razítka
Výroba kompletního sortimentu razítek - samonamáčecí, datumová a sestavovací, ale i klasická dřevěná razítka (až do velikosti A4) a razítka paginovací a speciální. Samozřejmostí je také široký sortiment náhradních podušek a kvalitních barev.

Razítka

Ostatní
Další možností prezentace je takzvaná sladká nebo aromatická reklama do které patří bonbony, cukry, čokolády nebo aromativké visačky a dále jednorázové předměty jako jsou identifikační náramky, pilníky, lanyardy.

Ostatní

 

Aktuality

25.02.2016
Hledáme reklamní plochy

Hledáme vhodné reklamní plochy pro naše klienty v okolí Nového Města na Moravě, Žďáru nad Sázavou, Jihlavy, Bystřice nad Pernštejnem, Poličky, Svitav, Lanškrouna, Vysokého Mýta.Pokud jste majitelem plotů, pozemků, štítů budov a ostatních vhodných míst u frekventovaných silnic, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle 777 814 455Sdílet na Facebooku

Akce

 

Emailový zpravodaj
Radiový reklamní spot naší společnosti